سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آموزش بهنیه سازی سایت

سلام دوستان بعد از مدت ها تصمیم گرفتم تو این وبلاگ یک مطلب منتشر کنم و 5 نکته مهم برای سئو 2020 رو خدمتتون توضیح بدم که البته از اونجایی که دوست دارم با شما صادقانه صحبت کنم، این مطلب ترجمه شده از یک سایت خارجی هستش و هدف از گذاشتن اون ثبت بک لینک برای صفحه اصلی آموزش سئو در سایت خدمات سئو دات کام هستش. 

برای مراجعه به وب سایت و مشاهده آموزش های بدرد بخور و به روز میتونید به لینک زیر مراجعه کنید: 

آموزش سئو وردپرس 

روند شماره 1: BERT و بهینه سازی کاربر محور

در سال 2019 ، راه اندازی الگوریتم جدید BERT گوگل مورد توجه بسیاری قرار گرفت. به طور طبیعی ، هر حرفه ای سئو می خواهد یاد بگیرد که چگونه برای BERT بهینه شود.

 

خوب ، به جای اینکه به چگونگی بهینه سازی آن الگوریتم خاص بپردازید ، صفحهای از Kelly Stanze ، Search Strategist ، Hallmark بگیرید که بر روی بهینه سازی کاربر متمرکز و تحویل فنی محتوای آن تمرکز خواهد کرد.

 

به طور خلاصه ، این به معنی ارزیابی مجدد نقاط دسترسی کاربر برای جستجو و تراز کردن مطالب با آن است.

Stanze گفت: "به مکانیک چگونگی خزیدن ، نمایه سازی و ارائه انواع مختلف جستجو در مکانی نگاه کنید." "با توجه به اینکه کاربران در جستجوی چیزها از هر زمان دیگری گزینه های بیشتری را انتخاب می کنند ، برای SEO نیز مهمتر خواهد بود که اصول معماری پاک و تحویل محتوا را در نظر داشته باشند."

 

طبق ادعای الی شوارتز ، مشاور رشد و مشاور ، گوگل با در اختیار داشتن BERT امسال در الگوریتم ریزگردها و رتبه بندی های برجسته ، دارای یک جستجوی بزرگ در جستجوی جستجو در مورد تطبیق نسبتاً متناسب رشته است.

 

شوارتز گفت: "واقعاً محتوا باید به قصد کاربر نوشته شود و نه فقط رشته هایی که ممکن است کاربر جستجو کند." "ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی حتی ممکن است با مجموعه داده اصلی برای تولید محتوا که از سؤالات پیشنهادی ارائه می شود ، کمتر مرتبط باشند. در سال 2020 ، SEO های هوشمند واقعاً از میزهای خود بلند می شوند تا با مشتریان صحبت کنند تا آنها دریابند که واقعاً مخاطبانشان از آنها چه می خواهند. "

فردریک دبوت ، مدیر ارشد برنامه ، بینگ ، با ابراز تأسف از این که تحقیقات کلمات کلیدی ، دست کم همانطور که ما آن را می شناسیم ، منسوخ خواهد شد.

 

دوبوت گفت: "هیچ نشانه ای از [پردازش زبان طبیعی] NLP و تحقیقات یادگیری عمیق به زودی کاهش نمی یابد ، و شما می توانید انتظار داشته باشید موتورهای جستجو حتی بیشتر از کلمات کلیدی به قصد در 2020 تغییر دهند." "هر دو متخصص و ارائه دهندگان ابزار باید تلاش خود را به سمت" تحقیق هدف "و برآوردن نیازهای کاربر سوق دهند."

 

همانطور که Jenn Mathews ، مدیر ارشد SEO ، Groupon ، خاطرنشان می کند ، Google به طور مداوم به روز می کند تا نتایج جستجو را بر اساس قصد کاربر بهینه کند و نه تمرکز بر محتوا / صفحه برای تطبیق کلمات کلیدی.

 

"جستجوگرها باید درک کنند که این به چه معنی است با محتوای آنها و همچنین درک به روزرسانی های قبلی گوگل منجر به این روند می شود."

 

Duane Forrester ، VP ، Industry Insights ، Yext گفت: همه ما می خواستیم در چند سال گذشته روی هدف تمرکز کنیم و بهتر درک کنیم که سفر مشتریان به چه صورت است. اکنون به بخش مهمی از منظر تبدیل شده است ، برای بقا و رشد برای بیشتر مشاغل آنلاین ضروری است.

فارستر گفت: "اگر به هدف مشتری متمرکز شوید ، به وضوح می فهمید که در کجای آن مسیر قرار دارید." "با ارائه بهترین پاسخ ها برای سؤالات در آن مسیر ، می توانید با اطمینان بیشتری مشتریان را اسیر و تبدیل کنید."

 

این برای شما چه معنی دارد؟

 

به گفته کیت گود ، مشاور استراتژیک ارباب ، آی بی ام ، بر نحوه صحبت کاربران ما در مورد مسائل ، مشکلات و نیازهای خود در هر جنبه از سفر خریدار تمرکز کنید.

 

گود اضافه کرد: "علاوه بر این ، ما در این سفر باید تلاشهای خود را بسیار فراتر از خرید گسترش دهیم تا محتوایی را که نیازهای بعد از فروش را برطرف می کند - پشتیبانی ، فرصتهای تبلیغاتی ، اجتماع سازی و ماندن در خریدهای بعدی در نظر بگیریم."

 

سام هالینگزورث ، مدیر جستجوی ، ارتفاعات ده هزار ، گفت: همیشه روی مشتریان خود تمرکز کنید

 

"بسیاری از مارک ها درک آنچه را برای جذب و تحت تأثیر قرار گرفتن مشتریان بالقوه انجام می دهند فراموش یا ناکام مانده اند. آنها ارزش واقعی می خواهند. " وی گفت: "دقیقاً مانند یک کارخانه آجر و ملات ، مشتریان می خواهند بدانند که شما در کنار آنها هستید ، که می توانند به شما اعتماد کنند ، و شما شریک قابل اعتماد در یک برنامه بلند مدت هستید - امیدوارم که مادام العمر باشد. - ارتباط."

Carolyn Lyden ، SEO SEO / Owner ، Search Hermit ، امیدوار است که در سال 2020 تغییری ایجاد شود که ما به سمت کیفی و انسانی جستجو برگردیم.

 

لیدن گفت: "بنابراین بسیاری از بازاریابان محصولات و خدمات خود را بازاریابی می کنند که هرگز یک به یک با مخاطبان هدف خود صحبت نکرده اند."

 

به گفته سارا گورباچ ، مدیر ارشد حساب کاربری ، جستجو و مخاطبان بینش ، Seer Interactive ، گفت: بدون اینکه با مشتریان خود صحبت کنیم و بدانیم که چرا آنها به روشی که می بینند رفتار می کنند ، ما توانایی خود را در ایجاد یک استراتژی هوشمندانه و کل نگر محدود می کنیم.

 

گورباچ گفت: "بنابراین ، در سال 2020 ، توصیه می کنم با مشتریان خود بنشینید و بنشینید." "با آنها صحبت کنید ، از آنها بخواهید که در مورد سفرشان برای خرید ، نحوه استفاده آنها از جستجو ، آنچه در مورد سایت شما فکر می کنند ، برای شما تعریف کنند. در هر تصمیمی که اتخاذ می کنید از این داده ها استفاده کنید. "

 

بهینه سازی کاربر متمرکز تنها با ادغام سئو در یک استراتژی بازاریابی جامع می تواند انجام شود. رایان جونز ، مدیر گروه SEO ، Publicis Sapient ، گفت که این بزرگترین روند در سال 2020 خواهد بود.

 

جونز گفت: "اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، شرکت ها مجبور هستند جلوی سئو را به عنوان شرطی که فقط به استراتژی دیجیتالی خود بیفزایند متوقف کنند و در عوض با آن به عنوان یک عنصر اصلی برنامه تجاری خود رفتار کنند." وی افزود: "SEO باید برای درک کامل بازاریابی و پشته دیجیتال ، مهارت های خود را پرورش دهد. کمتر در مورد رفع مشکلات سئو و بیشتر درباره رفع مشکلات بازاریابی و مشاغل کمتر خواهیم بود. "

روند شماره 2: محتوای با کیفیت بالا و بهینه سازی شده

آنا کرو ، دستیار ویراستار ، ژورنال موتور جستجو گفت: یک چیز وجود دارد که هست و سیراب می کند و ادامه خواهد داد:

 

محتوا.

 

کرو گفت: "محتوا بر همه چیز در سئو تأثیر می گذارد." "از ساختار سایت و استراتژی پیوند داخلی تا انواع پیوندهایی که ایجاد می کنید."

 

تونی رایت ، مدیر عامل شرکت WrightIMC گفت: برای موفقیت در سال 2020 ، شما باید چیزی بنویسید که مرتبط و با ارزش باشد.

 

رایت گفت: "این بدان معناست که SEO ها باید یاد بگیرند که چگونه افرادی را که می دانند چگونه بنویسند ، بنویسند یا استخدام کنند." "صلاحدید سرمقاله Google هنوز کامل نیست - هنوز محتواهایی وجود دارند که رتبه بندی نمی شوند. اما روزی است که بهترین محتوای برنده خواهد شد. "

 

اریک Enge ، مدیر کل ، Perfective Digital گفت: هدف شما این است که بهترین مطالب را در وب برای موضوع خود داشته باشید یا حداقل یک زیر مجموعه مهم از موضوع خود داشته باشید. با این کار ، در آینده کسب و کار خود را در Google اثبات خواهید کرد.

 

"این به شما امکان می دهد تا به طور مؤثر برای جستجوهای دم بلند (که هنوز هم حدود 70? از کل جستجوهای جستجو باقی مانده است) به رقابت بپردازید ، به شما در ایجاد اقتدار سایت و تقاضا برای محتوای شما کمک می کند و می تواند به صورت مستقیم ROI مثبت انجام شود." گفت علاوه بر این ، این نوع رویکرد به محتوا دقیقاً همان چیزی است که گوگل به دنبال برآورده کردن نیازهای کاربر است و نوع سرمایه گذاری در بازار را نشان می دهد که احتمالاً گوگل هرگز انجام نخواهد داد ، زیرا گوگل در مورد انجام کارهایی با الگوریتم های قابل مقیاس گسترده است. "

جسی مک دونالد ، استراتژیست جهانی سئو ، آی بی ام و جسیکا لونسون ، مشاور سئو و استراتژی محتوا ، هر دو گفتند که سال 2020 زمان فاصله گرفتن از وسواس با کلمات کلیدی است. هدف قرار دادن کلمات کلیدی فردی ، تعقیب بازدید از صفحه ، و "سمپاش و دعا" با محتوا را متوقف کنید.

 

مک دونالد گفت که بیشتر روی موضوعات تمرکز دارد.

 

مک دونالد گفت: "هدف از تغییر ذهنیت به بیشتر تمرکز موضوع ، ایجاد محتوا است که کل گفتگو را به صورت کل نگر آدرس می دهد ، درحالیکه فقط نگرانی در مورد کلمه کلیدی یک صفحه را باید هدف قرار دهید."

 

لونسون گفت که مجموعه ای از مطالب آگاهانه و متشکل سازمان یافته را ارائه می دهد که ضمن تحقق اهداف تجاری ، تجربیات موضوعی جامع و شهودی را ارائه می دهد.

 

لونسون گفت: "بدانید که پاسخ بعدی نیاز کاربر چیست." "جوشانده:

 

درک کنید مخاطبان شما چه کسی هستند و چگونه جستجو می کنند.

هدف اصلی سؤالاتی که می پرسند یا مشکلاتی که برای حل آنها نیاز دارید را درک کنید.

راه حل یا جواب را در قالبهایی که از طریق مطالب بر روی نقطه ، کیفیت و معتبر ترجیح می دهند به آنها بدهید.

برای هر مرحله از سفر خود به این شیوه اعدام کنید تا یک تجربه موضعی رضایت بخش را ایجاد کنید که دوباره و دوباره به نیازهای آنها خدمت کند.

تکرار کنید زیرا فقط به این دلیل که شما آن را خوب انجام دهید به این معنی نیست که قصد تغییر نخواهد کرد یا اینکه شخص دیگری کاری بهتر انجام نخواهد داد. "

به گفته آجا فراست ، رئیس محتوا سئو ، HubSpot: cannibalization محتوا ، چیز دیگری که باید مراقب آن باشید.

فراست گفت: "من توصیه می کنم همه مطالب شما را برای همپوشانی در رتبه بندی ها و ادغام ، تغییر مسیر هدایت و بایگانی کردن در صورت لزوم حسابرسی کنید ، بنابراین هر صفحه برای مجموعه ای از کلمات کلیدی منحصر به فرد رتبه بندی می کند." "اگر وب سایت شما بارها و بارها همان مباحث را پوشش می دهد ، حتی اگر این موضوعات را از زوایای مختلف پوشش می دهید ، صفحات شما از نتایج بدست می آیند."

 

میشل رابینز ، VP Product & Innovation، Aimclear گفت: در سال 2020 ، زمان آن است که به کیفیت محتوای شما نگاهی جدی بیندازید - و بهینه سازی این محتوا برای کاربران به جای موتورهای جستجو.

 

رابینز گفت: "به طریقی ، کلید موفقیت در بازاریابی جستجو 2020 همان است که در گذشته بوده است - محتوای خوب ، با پیام رسانی مارک سازگار ، در تمام کانال های خود قرار دهید." "هرچه موتورهای جستجو هرچه بیشتر با درک زبان طبیعی سازگار می شوند ، بهترین نوشته ها - به هر شکلی - روز را به دست می آورند."

 

موتوکو هانت ، رئیس جمهور ، AJPR ، گفت: و در دنیای سئو بین المللی ، اکنون زمان سرمایه گذاری در بومی سازی مناسب محتوا است.

روند شماره 3: E-A-T و مزیت ناعادلانه شما

لیلی ری ، مدیر سئو ، گفت: لیلی ری ، مدیر سئو ، مسیر تعاملی گفت: در سال 2020 ، گوگل همچنان به شهرت کلی و E-A-T (تخصص ، اقتدار بودن و قابلیت اطمینان) یک شرکت خاص و افرادی که محتوا را به نمایندگی از آن شرکت منتشر می کنند ، می پردازد.

 

ری گفت: "شرکت هایی که با شهرت ضعیف ، مسائل مربوط به خدمات مشتری یا سایر موضوعات اعتماد با یکدیگر مبارزه می کنند ، زمان سخت تر رقابت خواهند داشت." "این مسائل مربوط به اعتماد نه تنها خود را به عنوان بررسی و بازخورد در مورد برند شما آشکار می کنند ، بلکه شکل فنی یا امنیتی را نیز در سایت شما به وجود می آورند."

 

ری انتظار دارد که نوشتن دیداری ارگانیک برای نمایش داده شدگان YMYL (پول شما ، زندگی شما) بدون تخصص و اعتبار مناسب برای نوشتن در این موضوعات دشوار خواهد شد.

گریس کیدر ، تحلیلگر فنی جستجوگر خردسال ، نیوز انگلیس گفت: قابلیت اطمینان برای ناشران در سال 2020 بسیار مهم خواهد بود.

 

Kindred گفت: "تمرکز شدیدی روی محتوای با کیفیت و مبارزه با اخبار جعلی وجود خواهد داشت." "توجه به ارزش اعتماد نویسندگان (تأیید مؤلفان و نشان دادن اقتدار آنها برای موضوعات خاص) و سایتها به طور کلی مهمتر از همیشه خواهد بود."

 

به گفته لورن بیکر ، بنیانگذار ، مجله موتور جستجو ، افتتاح نام خانوادگی به عنوان یک اشاره ، تلاشی بود از جانب گوگل برای درک بهتر منابع اخبار ، منابع و منابع موجود در مقالات بزرگ و مطالعه دانشگاهی.

 

"با اعتبارهای نویسنده مطابقت دهید (که می تواند با استفاده از نشانه گذاری داده های ساخت یافته تعریف شود) و هر طرح گرای محور بررسی واقعیت ، و ما یک روش ساده تر برای گوگل برای وزن کردن اقتدار و اعتماد به نفس یک قطعه از محتوا ، اعم از یک خبر یا بیکر گفت.

 

جیسون بارنارد ، مالک ، Kalicube.pro گفت: آفلاین آنلاین است. هر کسب و کار باید مزیت ناعادلانه خود را پیدا کند.

بارنارد گفت: "با جستجوی مبتنی بر موجودیت ، نمودار دانش و ظهور E-A-T ، ظرفیت ما برای ایجاد یک نمایش آنلاین دقیق و قانع کننده از دنیای آفلاین ما به یک عامل اصلی تمایز تبدیل می شود." همه رویدادهای آفلاین ، کنفرانس ها ، جوایز ، مشارکت ها و غیره که گوگل نمی تواند ببیند ناگهان اهمیت عظیمی پیدا می کند. آنها را آنلاین بکشید و آنها را به Google فشار دهید تا نیاز آن به درک و اعتبار را تأمین کنند. "

 

الکسیس سندرز ، مدیر ارشد SEO ، مرکل ، چند راه برای داشتن یک مزیت رقابتی مبتنی بر دیجیتالی به اشتراک گذاشت:

 

تعالی زنجیره تأمین (به عنوان مثال تحویل ظرف 2 روز (یا کمتر) با به روزرسانی های مربوطه وضعیت).

خدمات مشتری (به عنوان مثال ، توانایی پاسخ دادن به سؤال کاربر با حداقل اصطکاک).

کاریزما دیجیتالی / مارک تجاری (به عنوان مثال ، داشتن کاربران به دنبال این است که می خواهند با شما تجارت کنند؟ آیا بیشتر بررسی های شما بیشتر شبیه نامه های عاشقانه است؟).

تجربه کاربر (به عنوان مثال ، تجربه شما راحت تر / مفید / ساده است؟).

قیمت

محصولات طاقچه

روند شماره 4: SEO و UX فنی

به گفته بروک موری ، بنیانگذار سپاهان + ، بزرگترین روشی که متخصصان SEO هوشمند برای موفقیت بیشتر باید در سال 2020 به آن توجه کنند ، UX است.

 

موری گفت: "این شامل تجربه کلی از تعامل اولیه در SERP ها ، تا تجربه کلی صفحه فرود و حتی تجربه بعد از ترک سایت شما (بازگرداندن فکر ، کمپین های قطره ای ، شخصی سازی برای بازگشت کاربران) است." ”به این فکر کنید که چگونه می توانید به کاربران خود کمک کنید تا بهترین تجربه ممکن را داشته باشند در حالی که واقعاً فکر می کنند که در طی بازدید خود چه ارزشی را برای آنها فراهم می کنید. "

به گفته گود ، SEO SEO قطعه اصلی بحث در مورد UX است.

 

"در حالی که من معتقدم که گوگل اقدامات زیادی را برای جبران مبانی فنی ضعیف سایت ما انجام خواهد داد (به عنوان مثال ، اصلاحات متعارف ، اصلاحات hreflang ، و غیره) ، در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای برای SEO ها در تمرکز بر روی بنیانهای فنی خود است." گود گفت. "من فکر نمی کنم اتفاقی باشد که مارتین اسپلیت به همان اندازه که برای ارتقاء بهترین تکنیک های فنی از دیدگاه گوگل صرف می کند ، صرف کند. باید این سیگنال را به خودی خود در نظر بگیریم. "

 

وقتی در مورد SEO فنی و UX صحبت می کنیم ، شما باید در مورد سرعت سایت و سرعت صفحه صحبت کنید.

 

دن تیلور ، مدیر حساب سئو ، SALT.agency ، خاطرنشان کرد که گوگل بحث های جدید و تمرکز خود را در مورد سرعت سایت ، با "نشان های اخطار آهسته" جدید Chrome و گزارش های سرعت در کنسول جستجوی Google تقویت کرده است.

 

تیلور گفت: "این برای بسیاری از مجدد مکالمات با توسعه دهندگان و در بعضی موارد منجر به سیستمهایی خواهد شد که نیاز به طراحی مجدد تقریبا کامل از الگوهای صفحه و طراحی مجدد نحوه بارگیری دارایی ها دارند."

با پیشرفت بیشتر در حوزه فنی ، Aleyda Solis ، مشاور بین المللی SEO و بنیانگذار ، Orainti ، انتظار دارد که شاهد تغییر بیشتر به یک اکوسیستم فنی جستجوگرها باشد که با استفاده از چارچوب های بیشتر JavaScript ، PWA ها و نیاز به اتوماسیون سئو برای وب سایت های بزرگتر ایجاد می شود.

 

سولیس گفت: "این از چند سال پیش آغاز شده اما امسال بسیار آشکارتر شده است." وی گفت: "در سال 2020 ، تنها با محبوب شدن چارچوب های JS ، اولین مشاغل برنامه که به دلیل مزایای استفاده از PWA ها ، و نیاز به اتوماسیون وظیفه SEO برای سایتهای بزرگتر که در آنجا یادگیری ماشین با پایتون است ، به شدت به وب تغییر می کنند ، بزرگتر می شود. می تواند راه حلی ارائه دهد. "